Pracownicy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Główny Księgowy

Agata Mendoń

a.mendon@laskidomkultury.com.pl

 

Referent ds. administracyjnych

Marta Kaczorowska

kontakt@laskidomkultury.com.pl

  

Kierownik ds. merytorycznych 

Rafał Stasiak

r.stasiak@laskidomkultury.com.pl

 

Instruktor kulturalno - wychowawczy 

Michał Jędrasik

m.jedrasik@laskidomkultury.com.pl

 

Instruktor kulturalno - wychowawczy

Magdalena Binkowska

m.binkowska@laskidomkultury.com.pl

 

Instruktor kulturalno - wychowawczy

Marta Hołyńska 

m.holynska@laskidomkultury.com.pl

 

Specjalista ds. promocji imprez 

Ewa Pierzchalska 

e.pierzchalska@laskidomkultury.com.pl

 

Specjalista ds. promocji imprez (w zastępstwie) 

Natalia Szwarczewska

n.szwarczewska@laskidomkultury.com.pl

 

Koordynator pracowni tanecznych / Administrator Strefy Zajęć 

Joanna Juźwin

j.juzwin@laskidomkultury.com.pl

biletyna@laskidomkultury.com.pl

 

Elektroakustyk

Artur Wdowiak

a.wdowiak@laskidomkultury.com.pl

 

Pracownik gospodarczy - sprzątaczka

Mirosława Świerczyńska

  

Pracownik gospodarczy

Ryszard Golec

 

________________

 

Filia ŁDK w Kolumnie

 

Kierownik Filii 

Grzegorz Rosiak

 

Pracownik gospodarczy - sprzątaczka

Aneta Owczarska

________________

 

Filia ŁDK - Kamienica przy  Placu 11 Listopada 1 w Łasku 

 

Kierownik Filii ŁDK 

Joanna Rojewska

j.rojewska@laskidomkultury.com.pl

 

Instruktor kulturalno - wychowawczy

Agnieszka Bednarczyk

a.bednarczyk@laskidomkultury.com.pl

 

Pracownik gospodarczy

Jarosław Okunowski 

 

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Łaski Dom Kultury
Data utworzenia:2019-11-16
Data publikacji:2019-11-16
Osoba sporządzająca dokument:Rafał Stasiak
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2534